Caur garšas ceļojumu aicinām iepazīt Dobeles novadu

06.07.2024

mkd-afisa.webpJau šajā nedēļas nogalē, 13. un 14.jūlijā, Dobeles novadā norisināsies Mājas kafejnīcu dienas un līdz ar viesošanos kafejnīcās noteikti iesakām apmeklēt un apskatīt arī iecienītas tūristu apskates vietas, kas atrodas pavisam netālu vai pa ceļam. Piedāvājumā gan kultūrvēsturiskas vietas, gan skaistie dārzi, aktīvās atpūtas un dzīvnieku apskates pieturas punkti.
Jāatzīmē, ka vairums no esošajām Mājas kafejnīcām ir ikdienā strādājoši tūrisma uzņēmēji, kuru piedāvājumus varēs iepazīt viesojoties konkrētajā mājas kafejnīcā, savukārt apkārtnē ir vēl citas lieliskas un apmeklējuma vērtas vietas, kur piestāt un krāt neaizmirstamas atmiņas no ciemošanās Dobeles novadā.

* Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās


Auces apkārtnē viesos gaidīs mājas kafejnīcas: “Putni” (Māja laukos “Putni”), un “Mežonīgie Rietumi” (Nomadic Homes Tipi Village).

Iesakām apmeklēt arī:


Dobelē un apkārtnē pie sevis viesus uzņems mājas kafejnīcas:
“Dārza svētki bērnības sētā”, “Parūķis Cafe” (Dabas parks “Parūķis”), “VIPēdis”(Atpūtas komplekss “Vipēdis”), “Pikniks ciematā” (Amatu darbnīca “Piesta”), “Vasaras garša Bērzājos” (Piemājas saimniecība “Bērzāji”), “Mans puķu prieks” (Puķu prieks Penkulē), “No vecmāmiņas pūra lādes”(Lavandu lauks “Skalbēs”), “Kalnapoču dārzs” (Piemājas saimniecība “Kalnapočas”), “Saimes galds”(Relaksācijas, garīgo prakšu, SPA un atpūtas vieta “AGNI”)

Iesakām apmeklēt arī:


Tērvetes pusē iesakām apmeklēt:


Informācija par mājas kafejnīcām: https://visitdobele.lv/majas-k...

Viesošanos Dobeles novadā var izvērst par vairāku dienu piedzīvojumu, tādēļ pēc naktsmītnēm var lūkot šeit: https://visitdobele.lv/naksno
Ēdināšanas vietas: https://visitdobele.lv/izgarso
Citas apskates un aktīvās atpūtas vietas novadā atrodamas: https://visitdobele.lv/

Lai gards ceļojums Dobeles novadā!