01.02.2024
Dobeles pilsētas vēsturiskais centrs vakarā
Dobeles pilsētas vēsturiskais centrs vakarā

Latvijas zaļā sirds - Dobele, Tērvete, Auce

Kur tieši Latvijas sirdī pukst zaļais ritms? Tieši šeit - Dobeles, Tērvetes un Auces apkaimē! Aizmirstiet par sastrēgumiem - pie mums ērti nokļūsiet gan no Vidzemes un Latgales, gan no Sēlijas un Kurzemes. Zemgaliešu lepnums un cieņpilna attieksme pret savu zemi šeit ir jūtama ik uz soļa.

Mūs ieskauj skaistas muižas un pilis, pauguri, ko vietējie mīļi dēvē par kalniem, un teiksmām apvītas vietas. Šeit atradīsiet spožus ezerus un līkumotas upes, smaržojošus mežus, zeltainus labības laukus un plašas, koptas pļavas. Pavasarī Dobele Bērzes upes krastos pārvēršas par ceriņu svētvietu, bet rudenī tā kļūst par īstu ābolu galvaspilsētu.

Tērvete ir īsta pasaku zeme, kur parka takās jūs sagaidīs ne tikai koka skulptūras no pasakām, bet arī Sila raganiņa, Meža māte, Rūķu māmiņa un citi dzīvie tēli. Savukārt Auce ir augoša, radoša un talantīga pilsēta - vienīgā Latvijā, kas atzīmē vārda dienu.

Zem Latvijas zilajām debesīm, šajā gaismas lokā ap Dobeli, Tērveti un Auci, mēs veidojam savu unikālo stāstu. Aicinām jūs iepazīt mūsu brīnišķīgo novadu un piedzīvot neaizmirstamus mirkļus!


Galerija