"Zemgale aicina" tūrisma jaunumu avīze

13.05.2024

zta-jaunumi.webp

Šovasar, meklējot ko interesantu ārpus četrām sienām un ikdienas, piestāj Zemgalē – reģiona ainaviskajā dabā atradīsi interesantus pastaigu un velo maršrutus, dažādas atrakcijas un izglītojošas nodarbes visai ģimenei. Arī Zemgales vasaras pasākumu kalendārs neliks vilties! Iespējams, Zemgale tevi pārsteigs un iepriecinās pavisam negaidītos veidos.

 Izdevumā ir apkopoti Zemgales Tūrisma Asociācijas biedru svaigākie jaunumi. Tematiskie maršruti ļaus sajust tajos ietvertās Zemgales pamatvērtības – radošumu, darbīgumu, plašumu, tradīcijas un skaisto ainavu. Īpašā maršrutā ir apkopoti arī 2023. gada Zemgales tūrisma gada balvas saņēmēji – Zemgales zelts! Papildus pieejami arī vairāki praktiski ieteikumi Zemgales nesteidzīgai un bezrūpīgai iepazīšanai! Uz tikšanos ZEMGALĒ!

 Izdevums drukātā veidā pieejams Bauskas, Dobeles, Aizkraukles, Jelgavas, Jēkabpils pilsētu un novadu tūrisma informācijas centros un punktos, kā arī pie tūrisma pakalpojumu sniedzējiem. Savukārt tiešsaistē to var lasīt šeit (https://drive.google.com/file/d/1H8PrEM3WWlC3s-Pu605IYADheXKmUuuZ/view  )

 

Informāciju sagatavoja:

Inese Turkupole-Zilpure

Biedrības “Zemgales Tūrisma asociācija” valdes priekšsēdētāja

Bauskas novada Tūrisma informācijas centra vadītāja

Tālr. 26457713, www.travelzemgale.lv

Galerija