Art & wedding resort LOSBERGI

Losbergi ir vieta, kur dzīvo miers un harmonija, bez kaimiņiem, plašu kalnainu pļavu un mežmalu ieskauta, sevī auklējot četrus zivju bagātus dīķus, zaķus, stirnas, lapsas un lielu, senu namu, kas 2022.gadā ticis pie jaunām telpām.

Atpūtas kompleksā Art & wedding resort LOSBERGI iespējams rezervēt: 

  •  Luksus numuriņu “Saules Apartamenti” ir luksusa apartamenti īpašiem dzīves notikumiem, kas var lepoties ar savām gleznām, kas nav izstādītas uz sienām, bet gan logu rāmjos. Būs iespējams baudīt mainīgo dabas ainavu aiz loga, kas pielāgosies gan gadalaikiem, gan saules ceļam, demonstrējot mierpilnus saullēktus un romantiskus saulrietus. Vienu no apartamentu sienām rotā Onikss - akmens, kas pazīstams jau kopš Antīkās pasaules laikiem, un kuram nereti tika piedēvētas pat dziednieciskas īpašības.
  • Mansarda guļvietas no 1 - 32 personām:  Guļvietas ir iekārtotas savstarpēji atdalītos divvietīgos un četrvietīgos numuriņos, kā arī pēc nepieciešamības, iespējams telpā izvietot papildus guļvietas. Viesiem pieejamas divas vannas istabas, atpūtas stūrītis un projektors filmu vakariem. Plašie mansardi ir perfekta vieta ģimenēm ar bērniem, lielākām un mazākām kompānijām, kā arī kāzu un citu svinību viesu izmitināšanai, vai korporatīvu pasākumu īstenošanai un kolektīva saliedēšanai.
  • Banketzāle 230 m2 platībā: Telpa paredzēta līdz 100 viesiem. Uz vietas pieejami 10 apaļie galdi un 60 krēsli, mīksto mēbeļu atpūtas stūris, bāra zona un "Marilyn Monroe" grīda, kas liks dāmu kleitām un matiem virpuļot vieglas brīzes pavadībā, radot skaistu pārsteiguma momentu viesiem vai foto atmiņām. Tāpat telpā iespējams rīkot seminārus un korporatīvos pasākumus, uz vietas pieejams gan projektors, skaņu sistēma un mikrofoni, gan uz statīva pārvietojams lielais TV ekrāns.
  • Mākslas Meditācijas Telpa: Telpa, kur tiks radītas atmiņas, emocijas, sajūtas un paliekoši mākslas darbi, kas kļūs par oriģinālu interjera elementu, atgādinot par kopīgi piedzīvotu īpašo pieredzi pāriem, ģimenēm vai draugiem.
  • Labiekārtota teritorija ar plāšām papildus iespējām:  projektors filmu vakariem vai pasākumiem, grilla un atpūtas vietas pie dīķiem, SUP dēļu noma, laivas noma, velosipēdu noma, mākslas meditācijas telpas noma.

Karte

Galerija