SASILDIES DOBELES NOVADĀ

24.11.2023

ziemas.jpgVai Jūs zinājāt, ka pirts ir lieliska vieta, kur atpūsties un uzlādēt sevi ar pozitīvu enerģiju? Dobeles novadā ir plašs pirtiņu un pirts procedūru piedāvājums - latviskās pirts rituāls ar pirtnieku, dažādas masāžas un siltie āra kubli. Ja vēlies omulīgā gaisotnē sasildīties, aicinām iepazīties un izvēlēties sev tīkamāko  Dobeles novada pirtiņas apmeklējumu.

Pirtnieki Dobelē:

agni-pirts.jpgSPA un atpūtas vieta “Agni” piedāvā relaksējošas un dziednieciskas ķermeņa masāžas, ietīšanas procedūras ar medu un dažādas pirts procedūras, kā arī pirts rituāli veselības un emocionālās pašsajūtas uzlabošanai gan mierīgas atpūtas cienītājiem, gan pāriem. Pieejamas individuālas un grupu vingrošanas nodarbības. Iespēja rīkot dažādas nometnes, mācības, meistarklases. Ir pieejama zāle un plaša labiekārtota teritorija.

pie-evitas-pirtina.jpgPirtiņā "Pie Evitas" saimnieko pirtniece Evita Zoltnere, acīm smaidot un iedrošinot, ir spējīga pierunāt doties pirtī ikvienu. Evita tic, ka silta, omulīga pirts atmosfēra, pirts tradīcijas, brīnišķīgas pirts slotiņas, pašdarinātas zāļu tējas un skrubji no dažādiem augiem, spēj dabiskā veidā dziedināt gan miesu, gan garu un dot dzīvesprieku ikvienam jaunam sākumam. Papildus pieejama ārā izkurināta baļļa, pirts slotas un dvielis, un piedāvā izkurināt pirtiņu arī ģimenei vai nelielam draugu pulkam, līdz 6 personām.

zemesarajs-pirts-atputa.jpgPirtnieks Andris Zemesarājs – kad nokļūsiet līdz Andra Zemesarāja Jaunbrīvnieku pirtiņai, tad ikdienas skrējiens apstāsies un tiksiet mīļi sagaidīti ar aromātisku tējas tasi! Pirtnieks Andris piedāvā pērienu gan individuāli, gan pāriem, pieaicinot palīgu - pirtnieci, lai abiem pirts baudītājiem būtu piesātināts un relaksējošs vakars! Papildus tiek piedāvāts - izbraucieni pa ezeru ar SUP dēļiem! Andris sadarbojas ar tuvumā esošo Ādama muižu, kur var pārnakšņot un no rīta nesteidzīgi baudīt brokastis.

devinspeks-rituals.jpgPirtiņa "Deviņspēks" - pirtnieces Ilgas Gavares allaž basās kājas, siltais smaids un nemainīgi rāmais plūdums ir kā magnēts, kas palīdz darināt sevis labāko versiju katrreiz, kad Ilga aicina doties sev līdz ļaujoties pirtiņas “Deviņspēks” rituālam.

Pirtiņas Dobelē un apkārtnē

vipedis-pirtina.jpgAtpūtas bāze "Vipēdis" - Meža ieskautā Vipēdes ezera krastos būs iespēja baudīt pirtiņas siltumu un ezera dzestro ūdeni pēc laba pēriena! Pasakaina ainava un miers no lielceļa trokšņiem ir atpūtas vietas lielākais dārgums. Pastaigas, maltīte svaigā gaisā – tās ir tikai dažas no iespējām, kā izbaudīt laiku kopā ar sev mīļajiem.

adama-muiza-pirtina.jpgViesu nams Ādama Muiža atrodas brīnišķīgā dabas ieskautā vietā Dobeles novadā. Piedāvā omulīgu pirtiņu nelielām draugu kompānijām. Arī vieta kāzām, svinībām, semināriem, kolektīva saliedēšanas pasākumiem. Jaukas naktsmītnes ar brokastīm.

dabaiceni-kubls.jpgViesu nams Dabaicēni atrodas gleznainā vietā, apmēram 3 kilometru attālumā no Dobeles. Viesu nama pirmajā stāvā atrodas pirts ar nelielu telpu pasēdēšanai, tējas dzeršanai un atpūtai pēc pirts priekiem. Pieejams arī burburļkubls. Otrajā stāvā atrodas lielāka telpa svinībām līdz 30 personām.

devinspeks-skrubis.jpgBrīvdienu mājas "Auru Cīruļi"  zāļu pirts siltais gars ar mīkstas slotas pērienu atbrīvos no stresa, uzlabos vielmaiņu un asinsriti. Augu un medus procedūras uzlabos jušanu un izskatu. Karstā ūdens kubls nomierinās nervu sistēmu, dīķis veldzēs, zemūdens pērļu masāža aktivizēs asinsriti. Zāļu tējas, dabīgas sulas, vieglas uzkodas, palagi un dvieļi pieejami.

Pirtiņas Aucē un tās apkārtnē

nomadic-home-kubls.jpgLĪNAS PIRTS - Mājīgā un senā koka guļbaļķu brīvdienu māja ir aprīkota ar pirti, terasi, atpūtas telpu, virtuves zonu, visām ērtībām un gultas vietām līdz 8 personām. Atpūties un atjaunojies ģimenes un draugu lokā vai baudi romantisku un mierpilnu atpūtu divatā, kur redzēsi stirnas, briežus un sajutīsi svaigo lauku un meža smaržu.

lvm-pirts2.jpgAtpūtas komplekss "Vizuļi" - Tiek piedāvāts atgūt spēkus pirtī, kompānijai līdz 10 cilvēkiem un relaksēties āra kublā. Iespējams izīrēt telpas dažādu svētku un banketu rīkošanai līdz 70 personām, var nodrošināt arī ēdināšanu.

Pirtiņas Tērvetē

lvm-pirts-1.jpgLVM dabas parka glempings atrodas priežu meža ielokā līdzās Tērvetes ūdenskrātuvei un LVM dabas parkam Tērvetē. Glempinga mājās ir pieejamas visas ērtības laiskai atpūtai gan vasarā, gan ziemā. LVM dabas parka glempings ir paredzēts gan romantiskai atpūtai, gan atpūtai ar ģimeni un draugiem, gan kaislīgiem makšķerniekiem. Lai nosalušie ceļotāji varētu sasildīties, blakus ūdenskrātuvei servisa mājā ir jauka pirtiņa nelielām kompānijām.

silmalu-pirts.jpgBrīvdienu māja Siļmaļi –koka guļbūves brīvdienu māja "Silmaļi" aicina viesos ģimenes nesteidzīgai atpūtai LVM dabas parka Tērvetē tuvumā. Te pieejama ar malku kurināma pirtiņa. Pērtuvē karsēšanai salikti īpaši akmeņi, kuri pozitīvi ietekmē ādas stāvokli, uzlabo elpceļu darbību un ir dziedinoši. Pēc pirts var iegremdēties apsildāmā kublā. Pirtiņa paredzēta nelielām kompānijām. Atrodas netālu no parkā esošā Rūķīšu meža un Skatu torņa.

Vairāk informācijas atradīsiet visitdobele.lv mājaslapā http://visitdobele.lv/labjuta !

Galerija