Dobeles novads tika pārstāvēts VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgū Ogrē

05.06.2023

20230603101856.jpg2023. gada 3. jūnijā, Ogrē vienlaikus ar pasākumu “Ģimenes diena” notika VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgus, kurā piedalījās arī Dobeles novada TIC pārstāvji.

Latvijas tūrisma informācijas tirgus tradicionāli norisinās vasaras sākumā, iesākoties aktīvākai ceļošanas sezonai. Tajā piedalās Latvijas tūrisma informācijas centri, lai popularizētu vietējo tūrisma piedāvājumu. Tūrisma informācijas tirgu organizē Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija „LATTŪRINFO” sadarbībā ar vietējo tūrisma informācijas centru.

Dobeles novada Tūrisma informācijas centra stendā visas dienas garumā bija pieejama informācija par tūrisma un atpūtas iespējām Dobeles novadā dažādām interešu grupām. Mazajiem stenda apmeklētājiem bija iespēja izmēģināt piedāvāto aktivitāti “Lutauša pēdas no Tērvetes”, uz mirkli iejūtoties rakstnieces Annas Brigaderes pasaku un lugu varonī Lutausī. Šajā tūrisma informācijas tirgū Tērvetes dabas parks ikvienam interesentam tika prezentēts kā viena no tūristu iecienītākajām vietām Latvijā, uzsverot, ka tā ir arī labākā un draudzīgākā atpūtas vieta ģimenei ar bērniem, kurp doties un baudīt brīvdienas visa gada garumā neatkarīgi no sezonas.

Tāpat apmeklētājiem bija iespēja apskatīt Dobeles novadā esošā uzņēmuma Nomadic Homes zīmola tipi telti un jauno dizaina telti, uz vietas uzzināt visu par atpūtas iespējām tipi telšu ciematā. Papildus tam, apmeklētāji varēja iegādāties dažādus šī uzņēmuma zīmola reprezentatīvos produktus, kuri izgatavoti no tipi telšu materiāliem.

Dobeles novada stendu kuplināja klūdziņu pinējs no Auces -  Ilmārs Reimanis, kurš Ogres Tūrisma informācijas tirgū izstādīja dažādus pinumus un bērniem piedāvāja uz vietas radoši darboties, aicinot uzpīt matu lociņu.

Bija gods pārstāvēt novadu starp savas jomas profesionāļiem, aiznesot vēsti par tūrisma un atpūtas  iespējām Dobeles novadā uz citiem Latvijas reģioniem, kā arī satikt kolēģus un uzzināt daudz jauna par tūrisma aktualitātēm citviet.

Dobeles novada TIC

Galerija